izmir bodrum dalaman antalya havalimanı taksi transfer
0533 635 57 23

İzmir Havaalanı Transfer Ulaşım Fiyatları

1-3 Kişi
Otomobil
1-7 Kişi
Minibüs
8-14 Kişi
Minibüs
Çeşme 1.400 TL 1.700 TL Sorunuz
Alaçatı 1.400 TL 1.700 TL Sorunuz
Ilıca 1.400 TL 1.700 TL Sorunuz
Çiftlikköy 1.500 TL 1.800 TL Sorunuz
Dalyanköy 1.500 TL 1.800 TL Sorunuz
Ildır 1.500 TL 1.800 TL Sorunuz
Özdere 750 TL 1.000 TL Sorunuz
Gümüldür 750 TL 1.000 TL Sorunuz
Ürkmez 750 TL 1.000 TL Sorunuz
Urla 750 TL 1.000 TL Sorunuz
Seferihisar / Sığacık 900 TL 1.100 TL Sorunuz
Mordoğan 1.500 TL 1.800 TL Sorunuz
Karaburun 1.700 TL 2.300 TL Sorunuz
Foça 1.400 TL 1.800 TL Sorunuz
Aliağa 1.400 TL 1.800 TL Sorunuz
Çandarlı 1.700 TL 2.000 TL Sorunuz
Dikili 2.000 TL 2.400 TL Sorunuz
Marmaris 3.600 TL 4.200 TL Sorunuz
1-3 Kişi
Otomobil
1-7 Kişi
Minibüs
8-14 Kişi
Minibüs
Selçuk 1.000 TL 1.200 TL Sorunuz
Pamucak 1.000 TL 1.200 TL Sorunuz
Şirince 1.200 TL 1.300 TL Sorunuz
Kuşadası Merkez 1.200 TL 1.300 TL Sorunuz
Davutlar 1.300 TL 1.400 TL Sorunuz
Güzelçamlı 1.400 TL 1.500 TL Sorunuz
Söke 1.400 TL 1.500 TL Sorunuz
Aydın 1.400 TL 1.500 TL Sorunuz
Didim 2.000 TL 2.400 TL Sorunuz
Akbük 2.000 TL 2.400 TL Sorunuz
Altınkum 2.000 TL 2.400 TL Sorunuz
Altınova 2.200 TL 2.500 TL Sorunuz
Ayvalık / Sarmısaklı 2.300 TL 2.600 TL Sorunuz
Burhaniye 2.700 TL 3.000 TL Sorunuz
Edremit 3.000 TL 3.500 TL Sorunuz
Altınoluk 3.400 TL 4.000 TL Sorunuz
Manisa 1.000 TL 1.200 TL Sorunuz
Bodrum 3.400 TL 4.000 TL Sorunuz

izmir havaalanı transfer
bodrum havaalanı transfer
dalaman havaalanı transfer
antalya havaalanı transfer

ÖNEMLİ:

İzmir Havalimanı Transfer hizmetimiz kişiye ve özel guruplara yönelik olup toplu taşıma veya paylaşımlı değildir . Aynı aracta farklı yolcular eşleştirilip ulaşım hizmeti verilmemektedir.

İzmir Havalimanı Transfer - Ulaşım Hizmetleri

Ülkemizde seyahat esnasında çekilen sıkıntıları en aza indirmek isteyenler uçak ile seyahat etmeyi tercih etmektedirler. Uçaklarla yapılan seyahatlerde havaalanlarına giderken ya da havaalanından şehrin herhangi bir mevkisine giderken herkes bu yolculukların rahat ve çabuk geçmesini ister. Bu hizmetlerin her yönü ile karşılanması ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kurulan Ege Transfer firması tüm beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Firmamızda çalışan bütün personellerimiz özenle seçilmiştir. Tüm çalışanlarımız deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir civarından ayrılacaksanız ya da bu bölgelerden birisine ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uçak biletiniz varsa ve bu uçağın hareket saatine sorunsuz bir şekilde yetişmek istiyorsanız belirteceğiniz tarihte, günün ya da gecenin herhangi bir anında sizi havaalanına götürmekteyiz. Böylece uçağı kaçırma stresi yaşamadan rahatça tatilinizi yapabileceksiniz.

Bu şehirlerden ayrılırken yapacağımız hizmetler gibi bu bölgelere ulaşmak için de aynı hizmetleri yapmaktayız. İnternet sitesinde yer alan rezervasyon formumuzu doldurabilirsiniz. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra görevli arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir. Araçlarımız tek tip olmamakla birlikte kişi sayısına göre minibüsten otomobil çeşitleri kadar pek çok farklı türde araçlarımız bulunmaktadır. Dolayısıyla ücretlendirme kişi başı yapılamamaktadır. Ücretlerimiz bu araçların tiplerine ve donanımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Hizmetlerimiz sadece size özel yapılmaktadır. Bundan dolayı aynı araca sadece siz ya da misafirleriniz binebilecektir. Birbirinden farklı iki grubun aynı aracı kullanması asla yapılmamaktadır. Bu gibi durumlarla alakalı daha detaylı bilgiler almak isterseniz internet sitemizde yer alan +90 533 635 57 23 numaralı telefonumuzu arayabilir aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz İzmir havalimanı transfer ya da daha farklı konular için bizimle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Almış olduğunuz ya da alacağınız hizmetin ödemesinde ön ödeme yapma gibi bir şart aranmamaktadır. Havalimanına giderken ya da farklı bir adrese gitmek için sizi almak için gelen müşteri temsilcimize ödemeyi yapabileceğiniz gibi araca bindikten sonra araç içerisinde bulunan sürücümüze de ödemeyi yapabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz güne ait kendinize yer ayırabilmeniz için önceden telefonla arayarak rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz ödeme yapmak için rezervasyon yaptırdığınız günü beklemeyebilirsiniz. Size belirteceğimiz hesaplara EFT ya da havale yaparak da ödeme yapabilirsiniz. Havaalanına iniyorsanız havaalanında müşteri temsilcimiz sizi bekleyecektir. Elinde sizin isminizin yazdığı tabela ile sizi bekliyor olacaktır. Siz de bu şekilde rahatça temsilci arkadaşımızla buluşabilirsiniz. Kalabalık ya da diğer sebeplerden dolayı müşteri temsilcimizi göremezseniz sizinle iletişim kurduğumuz telefon numarasını ya da +90 533 635 57 23 numaralı telefonumuzu arayarak sizi yönlendireceğimiz İzmir havalimanı transfer buluşma noktasına giderek araç sürücüsü ile görüşebilirsiniz.

Firmamız hem aileler hem de iş adamları tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bundan dolayı araçta çocuk koltuğu isteyen kişiler bunu önceden belirtmeleri durumunda bu talebi de karşılaktayız. İstenmesi halinde çocuk ve bebek koltukları araca ücretsiz olarak yerleştirilir. Bazı sebeplerden ötürü yapmış olduğunuz seyahat planlarını iptal etmek ya da askıya almak durumda da kalabilirsiniz. Bu durumda yaptırdığınız rezervasyonun da iptal edilmesi gerekebilir. Bunun için rezervasyon tarihinden 24 saat öncesine kadar bize haber vermeniz yeterli olacaktır. Eğer ödeme yapmışsanız ödeme şeklinize göre ödemeleriniz geri iade edilecektir.

Sizlere kaliteli ve güveli bir hizmet verebilmek amacıyla kurulan sitemiz sektördeki en iddialı firma konumundadır. İzmir transfer dışında da farklı sektörlerde hizmet vermekteyiz. Araç yönetimi ve danışmanlık ihtiyaçları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Araç yönetim ile alakalı tüm bilgiye sahip danışman personellerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir. Bunun yanı sıra kongre ve İncentive hizmetlerini de en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Adınıza özel yapılan davetlere oldukça görkemli ve şatafatlı bir şekilde gitmenizi sağlayabiliriz. Ayrıca bu gününüzde dilerseniz size gün boyu yardımcı olabilecek bir rehber de sunabiliriz. Bu şekilde böyle günlerde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Önemli iş toplantılarınıza zamanında yetişmek isterseniz ya da bu toplantılarınız bittikten sonra uçağınıza ya da başka bir randevuya yetişmek için sizi zamanında alabiliriz. Bunun yanı sıra daha farklı konularda da çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Planlanan bir etkinliğin yürütülmesinde ya da yürütülmesine yardım istendiğinde verdiğiniz bütün sorumlulukları fazlasıyla ve layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Fuar açılışları, karşılama törenleri, kongre gibi aktivitelerde vereceğiniz talimatlar çerçevesinde her türlü sorumluluğun üstesinden büyük bir profesyonellikle gelebileceğimizden emin olabilirsiniz. İsteseniz bu konularla alakalı olarak da bizimle her türlü fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bütün bu imkanlardan ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Dalaman, Bodrum, Antalya, Ya da İzmir havaalanı transferlerini deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Müşterilerimize genel olarak uçaktan indikten sonra ya da havalimanlarına giderken herhangi bir sıkıntı olmaması için bizimle erken iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu şekilde herhangi bir bekleme ya da geç kalma sıkıntısı yaşamadan istediğiniz noktaya en kısa ve en rahat şekilde ulaşabilmeniz için araca almak için görevli arkadaşımız sizi hazır bir şekilde bekliyor olacaktır.. Herhangi bir aksiliğin olması halinde kalabalık ya da başka nedenlerden dolayı görevli arkadaşımızı göremezseniz bizi arayarak sizi yönlendireceğimiz farklı bir buluşma noktasına gidebilirsiniz. Araçlarımız kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sayede firmamız ile yapacağınız yolculuk esnasında bindiğiniz araçta herhangi bir rahatsız olmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bunun için kaç kişi seyahat edeceğinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Kişi sayısı ve bavul miktarınıza göre en uygun aracı sizler için ayarlıyoruz. Tüm sürücülerimiz SRC yeterlilik belgesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Şirketimiz D2 yetki belgesi yanı sıra özel binek araçları için de A1 yetki beldesi sahibidir. A1 yetki belgesi firmaların sedan araçları ticari binek araç olarak kullanmaları için verilen yetki belgesidir. Sedan binek araçlarını ticari amaç ile kullanmak isteyen firmalar araçları için bu yetki belgesini almaları ve koltuklarını sigortalattırmaları gerekmektedir. Yapılan kontrollerde bu belgeye sahip olmayan araçlar için cezai işlemler uygulanır.

Transfer hizmetlerimizden yararlanmak isterken araç seçimini bize bırakabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz. Araçlarımızda klima standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca araçlarımız size hizmet vermeden önce özenle temizlenmiş ve gerekli bakımı kontrollü bir şekilde yapılmıştır. Transfer hizmetlerimiz sadece İzmir havalimanı transfer ile sınırlı değildir. Dilerseniz yat limanlarından ya da daha farklı mevkilerden sizleri alabilir ya da istemeniz halinde sizi aldığımız yerlerden bu mekanlara bırakabiliriz. Bu imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Dilerseniz sitemizde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak sizi geri aramamızı da isteyebilirsiniz. Araçlarımız oldukça temiz ve konforludur. Kişi sayısına ya da bavul miktarınıza göre belirteceğiniz araç ile dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Firmamız da ön ödeme şartı yoktur. Dilerseniz ödemeyi buluşma esnasında müşteri temsilcimize ya da araç sürücümüze yapabilirsiniz. Herhangi bir sorundan dolayı seyahat planlarınızı iptal etmek ya da ertelemek için rezervasyon tarihinden 24 saat kadar öncesine kadar bize ulaşarak bilgi vermeniz yeterlidir.

İzmir Havalimanı Çeşme Transfer Ulaşım İzmir Havaalanından Çeşme Alaçatı Kuşadası Özdere Selçuk Ulaşım Nasıl Gidilir Arası Mesafe kaç km Taksi Didim Kuşadası Selçuk Transfer Meryem Ana Ulaşımı Ildır Transfer Ilıca Ulaşım Konak Foça Bergama Transfer Ayvalık Sarımsaklı Sarmısaklı Transfer Çeşme Ulaşımı Aliağa Transferi Dikili Özdere Transfer Özdere Ulaşım İzmir Havalimanı Taksi İzmir Adnan Foça Transfer Ulaşım Efes Selçuk Gümüldür Taksi İzmir Havalimanı Kuşadası Otobüs Taksi Havaalanı Çeşme Transfer Alaçatı Ulaşım izmir havalimanı didim transfer altınoluk burhaniye altınova foça denizli bodrum manisa ulaşım servis ucuz otelleri